16 czerwca 2026, imieniny obchodzą: Aliny, Justyny, Benona

~no jak to
19:12 11-06-2026
Na zebraniu przedwyborczym zapewniał mieszkańców że nie zatrudni... więcej »
~Rusiec nie lubimy wójta
18:29 11-06-2026
Czytałem na fb że wójt Zwolinski oszukał młodego mieszkańca gminy w... więcej »
~Stara Wieś
14:39 10-06-2026
U nas ulica Grodziska w fatalnym stanie od lat, a chodnik dziadostwo chyba na... więcej »

Wjechał pod kolejkę

Komentarzy (8)
26-11-2014

Po godzinie 18.00 w Granicy doszło do zderzenia kolejki WKD z osobowym autem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Winę oczywiście ponosi kierowca volkswagena, który przejeżdżając przez przejazd w Granicy nie zachował należytej ostrożności.
Na miejscu powstały utrudnienia w ruch, zarówno te dla kolejek WKD, jak i kierowców.
Do zdarzenia została wezwana straż pożarna, która zabezpieczała miejsce wypadku, oraz karetka pogotowia. Jednak lekarze nie musieli interweniować.

Fot.:

Komentarze:
30-11-2014
~z70:
Problem leży też w tym,że ktoś z kolei napisał ileś lat temu uszkodzona sygnalizacja, a obecnie jest nawet zdemontowana.Jeżdżę tym przejazdem od 2009 roku non stop, a wcześniej kilka razy w tygodniu od 1980 i gdy była sygnalizacja było dużo bezpieczniej.Teraz jeśli dzień słoneczny to często kierowcy są oślepieni.  więcej
27-11-2014
~dorka:
Ela chyba lepiej wiedzą mieszkańcy Komorowa bo tam mieszkają ,a nie my którzy tamtędy jeździmy
27-11-2014
~Z komorowa:
Do Ella, ja tam mieszkam to chyba lepiej wiem jaka jest widoczność od osoby która tym przejazdem tylko kilka razy w tygodniu przejeżdża. A jak w bocznej drodze stoi samochód to też tak doskonale widzisz?
26-11-2014
~toff :
Ja--- to co ty tu robisz.!?
26-11-2014
~ja:
zdejmijcie juz tę reklamę zielonych , aż się patrzeć nie da ile można ...!!!!!
26-11-2014
~Kazimiero do Ela :
nie zagaduj!
26-11-2014
~Ella:
Przejazd jest dobrze widoczny tylko trzeba się zatrzymać zgodnie ze znakiem stop i rozejrzeć. Jeżdżę tamtędy prawie codziennie i nie widzę problemu. Jak można nie widzieć pociągu? Każdy się spieszy jak po mięso za prl.
26-11-2014
~Z komorowa:
Mieszkam przy tym przejeździe i to co robią maszyniści WKD to można określić tak:Klakson na maksa i jadę dalej bo jestem większy, a prawda jest taka że ten przejazd jest wyjątkowo słabo widoczny.
 
Copyright © 2010 - 2026 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU