28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Popisowa skuteczność

Komentarzy (0)
10-03-2013

W sobotni wieczór koszykarze GLKS-u Nadarzyn rozegrali swój ostatni w tym sezonie mecz w rozgrywkach III ligi, wygrywając na własnym parkiecie z AZS UW Warszawa 85: 61.

Goście przyjechali do Nadarzyna w okrojonym składzie, bez żadnego rezerwowego i od samego początku można było się spodziewać, że bez zmian tego meczu nie uda im się rozstrzygnąć na własna korzyść.
GLKS dominował i od już od pierwszej kwarty, wypracował przewagę kilkunastu punktów. Co ciekawe koszykarze z Nadarzyna mieli swój dzień, bo skuteczność rzutów celnych wahała się chyba na poziomie 90%.  Zawodnicy trafiali do kosza z każdej pozycji, nawet z połowy boiska. Takiej skuteczności w tym sezonie to chyba jeszcze nie było.

Do końca sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka rozgrywek, w której GLKS pauzuje, ale już teraz można uznać, sezon 2012/2013, dla koszykarzy z Nadarzyna za udany. Prawdopodobnie rozgrywki zakończą w okolicach 6 miejsca, co w porównaniu z poprzednim sezonem, gdzie zajęli miejsce na szarym końcu, można uznać za spory sukces.