9 czerwca 2026, imieniny obchodzą: Felicjana, Pelagii, Sławoja

~manio
11:07 09-06-2026
No życie tak było.... więcej »
~manio
10:55 09-06-2026
Tak kiedyś to było aż miło wspominać, teraz tylko baseny Strzeniówka... więcej »
~ciekawe co na to wasza sołtyska?
17:09 29-05-2026

Brąz już pewny, ale może być lepiej

Komentarzy (0)
14-04-2013

Drużyna kobiet GLKS-u Nadarzyn w sobotę 13 kwietnia wygrywając w Łomży 3:0 z akademiczkami z Podlasia zapewniły sobie na kolejkę przed końcem sezonu, co najmniej brązowy medal w ekstraklasie i pewny udział w play-offach.
Mimo, że zespół z Podlasia to silna ekipa w której skład wchodzą Magdalena Sikorska i dwie Chinki - Rui Fang Dong i Ren Bingram, to Nadarzynianki nawet bez Klaudii Kusińskiej przebywającej na zgrupowaniu w Austrii, potrafiły wygrać i umocnić się na pozycji vice lidera.
Co prawda lider ekstraklasy, drużyna Tarnobrzegu jest już poza zasięgiem, ale teraz w ostatniej kolejce będzie można powalczyć jeszcze o srebro.

W sobotę grały również zespoły I-wszo ligowe. Panie pewnie wygrały w Gorzowie 3:7 przesuwając się o dwie pozycję w tabeli na miejsce 5. Natomiast panowie przetrzebieni kontuzjami czołowych graczy ulegli w wyjazdowym meczu 7:3 drużynie SCK Warszawa.

Komentarze:
 
Copyright © 2010 - 2026 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU