29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

1:2 w pierwszym meczu na własnym boisku

Komentarzy (0)
15-08-2013

GLKS Nadarzyn w pierwszym meczu sezonu 2013/2014 przed własną publicznością przegrał z Koroną Góra Kalwaria 1:2.

Z obrazu meczu, zwłaszcza w drugiej połowie, można powiedzieć, że to zespół z Nadarzyna prezentował się lepiej, stworzył więcej sytuacji podbramkowych i dłużej utrzymywał się przy piłce. Niestety jak wiadomo w piłce nie liczą się sytuacje, a strzelone bramki, a tych Koronie udało się strzelić o jedna więcej i to zawodnicy Góry Kalwarii cieszyli się ze zwycięstwa w szatni.
Ogólnie biorąc, po zmianie trenera na razie nie widać jakiejś znaczących zmian w sposobie gry zespołu z Nadarzyna w porównaniu z zeszłym sezonem. Jednak to dopiero pierwsze mecze i miejmy nadzieję, że będzie lepiej i w materiałach video będziemy mogli zaprezentować dużo więcej piłki niż te dzisiejsze cztery minuty.

GLKS wystąpił w składzie: Piotr Ćwiertniewicz, Jakub Kowalski, Sławomir Mikulski, Mateusz Sielski, Filip Bączkowski, Marcin Naziębło (ż.k.) (46 Milewski), Bartosz Kowalski (ż.k.), Dawid Sztyk, Amadeusz Maranowski (75 Włodarczyk-Kordel), Kamil Grochowalski (46 Piórkowski (ż.k.)), Maciej Pawlicki.