28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Czwarta porażka z rzędu

Komentarzy (1)
02-06-2013

Miała być walka o awans, jest niestety słaba gra i czwarta porażka z rzędu. Piłkarze GLKS-u Nadarzyn w sobotę przegrali kolejny mecz w lidze okręgowej. Tym razem ich przeciwnikiem na własnym boisku byli piłkarze Laury Chylice.
Goście jak do tej pory, co prawda mieli już kilka zwycięstw na kącie, ale z miejsca w tabeli wynika, że ich głównym celem jest bardziej walka o oddalenie się od strefy spadkowej i niż jakieś inne aspiracje.
Niestety w sobotnim meczu, to właśnie piłkarze Laury, byli dużo lepsi na boisku. Jeszcze przed przerwą udało się im strzelić 3 bramki, na co Nadarzyn w tym czasie odpowiedział tylko jedną.
Po przerwie, różnica w grze tak jak by zmalała, ale to chyba za sprawą gości, którym taka zaliczka bramkowa już wystarczyła i nie musieli specjalnie atakować, choć w końcówce spotkania udało się im podwyższyć jeszcze wynika na 1:4.

Panowie na cztery mecze (w tym dwa zaległe) przed zakończeniem ligi, na razie spadli na 6 lokatę w tabeli.