28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Nadarzyn nadal w czołówce

Komentarzy (1)
08-09-2012

GLKS Nadarzyn grający w lidze okręgowej piłki nożnej,  nadal utrzymuje wysoką formę i po raz piaty z rzędu zdobył komplet punktów. W sobotę w wyjazdowym meczu na stadionie Klubu Sportowego Teresin pokonał gospodarzy 3:0.

Pierwszą bramkę dla Nadarzyna już w 10 minucie strzelił Grzegorz Kwiatkowski, a dosłownie minute później wynik na 2:0 podwyższył Dawid Sztyk. Po takiej zaliczce Nadarzyn grał już spokojne i kontrolował ataki gospodarzy.

W 65 minucie spotkania GLKS przeprowadził szybką kontrę, po której Grzegorz Kwiatkowski strzelił swoją drugą bramkę w meczu ustalając wynik spotkania na 3:0.

Skład: Michalik, Filipowicz, Kowalski J, Mikulski, Opaliński, Pieniążkiewicz, Maranowski A, Piórkowski (Lewandowski), Sztyk (Witkowski), Włodarczyk -Kordel (Drągowski), Kwiatkowski (Książkiewicz).

KS Teresin: Nidzgorski - Simiński, D. Buczyński (80 Ciurzyński), Kaczmarczyk, Orłowski - Kamiński (64 Chojnacki), Leszczyński, K. Buczyński (75 Górak), Bartosiewicz, Kostrzewa - Skowron