28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Trwa passa koszykarzy

Komentarzy (0)
02-02-2013

Koszykarze GLKS-u Nadarzyn, nie przegrali w tym roku jeszcze żadnego spotkania. Dzisiaj na wyjeździe pokonali UKS Przyszłość Zielonka 80:73. To czwarta wygrana w tym roku.
W zeszłą sobotę, we własnej hali pokonali dość wysoko, kontrolując przebieg spotkania od pierwszych minut, KS Pułaski Warka 100:80 (26:17, 54:42,78:57).

Kolejny mecz, na który zapraszamy w imieniu koszykarzy już w środę 6 lutego o godz. 20:00, w hali przy Sitarskich, a przeciwnikiem będzie zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna MUKS-u Piaseczno. Chyba i w tym przypadku, nikt nie spodziewa się przegranej.
Passę tę, choć niekoniecznie, może przerwać chyba tylko drużyna MKS-u Polonia Warszawa, która jak dotąd nie przegrała żadnego meczu, a z którą zespół z Nadarzyna spotka się już w przyszły poniedziałek 11 lutego (zmiana terminu na prośbę gospodarzy) przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie.

Kolejnego dnia, 12 lutego GLKS Nadarzyn rozegra powtórzony mecz z MKS Ochota Warszawa. W pierwszym terminie w hali zgasło światło i mecz musiał być przerwany. Decyzją WGiD WOZKosz pozwolono rozegrać te spotkanie w innym terminie.