16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

SP z Ruśca i Woli Krakowiańskiej najlepsze w halowym turnieju piłki nożnej

Komentarzy (0)
15-12-2013

W czwartek 12 grudnia 2013 roku w szkole podstawowej w Młochowie odbyły się I mistrzostwa halowej piłki nożnej szkół podstawowych z Gminy Nadarzyn. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych - 6-7 lat (klasy 0-I) oraz  8-9 lat (klas II - III).

Pierwsze miejsce w kategorii dzieci młodszych zajęła SP Rusiec, drugie - SP Nadarzyn, a trzecie przypadło SP z Młochowa. W tej kategorii wiekowej królem strzelców został Adam Jedliński z SP Nadarzyn, natomiast najlepszym bramkarzem został Cezary Lewiński z SP Rusiec.

Wśród grupy uczniów starszych najlepszą drużyną okazała się reprezentacja SP z Woli Krakowiańskiej przed SP Młochów i SP Nadarzyn. Tu najlepszym królem strzelców został Jakub Papis, a najlepszym bramkarzem Kacper Kochanek – obaj z SP w Woli Krakowiańskiej.

Fundatorem medali dla zawodników był prezes LKS Orzeł Nadarzyn Witold Siwiec, natomiast nagrody ufundowane były przez Urząd Gminy Nadarzyn.