kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

Pierwszy mecz z Legionovią dla Nadarzyna

Komentarzy (0)
22-01-2013

W tym tygodniu siatkarki z Nadarzyna o awans do mistrzostw Mazowsza rozegrają, aż cztery spotkania z Legionovią Legionowo, dwa w kategorii kadetek i dwa w kategorii juniorek.
Wczoraj odbyło się pierwsze z nich, w którym kadetki GLKS-u we własnej hali pokonały Legionowo 3:0. I choć wynik sprawia wrażenie, spotkania łatwego, to wcale tak nie było.
Dziewczyny z Nadarzyna, na początku dwóch pierwszych setów, były zdecydowanie lepsze, jednak końcówki należały do zespołu gości i robiła się mała nerwówka. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:23, a drugi musiał być rozstrzygnięty na przewagi, którą oczywiście zdobył Nadarzyn. Trzeci set już na spokojnie z dużą przewagą wygrał GLKS, rozstrzygając losy meczu na swoją korzyść.

Po lekkich korektach w ustawieniu, dziewczyny grają naprawdę dobrą siatkę, dlatego zachęcamy kibiców do przyjścia i oglądania spotkań na żywo. Pierwsza taka okazja już dziś o godzinie 19.00 w hali przy ul. Żółwińskiej, rywalem będzie wcześniej wymienione Legionowo, tym razem w kategorii juniorek.