15 sierpnia 2022, imieniny obchodzą: Marii, Napoleona, Stelii

XIV MIMS w piłce siatkowej

Komentarzy (0)
04-06-2012

W okresie trzech dni, od 1 do 3 czerwca 2012r., w Nadarzynie odbywały się XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej.
Było to chyba największe przedsięwzięcie sportowe jakie zorganizowano w naszej gminie. Na igrzyska przyjechało ponad 300 zawodników, zawodniczek i ich trenerów, w sumie były 22 ekipy (11 drużyn dziewczęcych i 11 chłopięcych), które na dwóch halach w Nadarzynie rozegrały 55 spotkań.
Organizatorzy musieli przygotować 168 noclegów (drużyny warszawskie dojeżdżały), a przez trzy dni wydano ponad 1900 posiłków.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, w finale chłopców zagrali uczestnicy tegorocznych Mistrzostw Polski Kadetów i Młodzików. Zdecydowana większość  szkół grających w Nadarzynie to szkoły lub klasy sportowe o profilu piłki siatkowej, oparte na zawodnikach klubowych i to uznanych marek : Czarni Radom, Wicher Kobyłka, MOS Wola, MKS MDK Warszawa, MUKS Volley Płock, UKS 13 Radom, UKS Pułaski Warszawa, Nike Ostrołęka, czy KS Legionovia Legionowo. 
Nadarzyn reprezentowały tylko dziewczyny, które wywalczyły w turnieju 5 miejsce. Chłopcy do turnieju jeszcze w tym roku się nie zakwalifikowali.
Skład drużyny gimnazjum z Nadarzyna to: kapitan Magdalena Zembrzuska, Marta Ćwiertniewicz, Iwona Zuzel, Ania Zapolska, Marysia Załęska, Karolina Głodek, Agniszka Krupińska (Libero), Natalia Gabryel, Paulina Grabarek i Aleksandra Reluga.

Wyniki końcowe:

Wyniki Chłopców :

1 miejsce - G. nr.22 w Radomiu
2 miejsce - G. nr.3 w Kobyłce
3 miejsce - G. w Przysucha
4 miejsce - G. w Lipowcu Kościelnym
5 miejsce - G. nr.2 w Wyszkowie
6 miejsce - G. w Międzyborowie
7 miejsce - G. nr 95 w Warszawie
8 miejsce - G. nr.3 w Grodzisku Mazowieckim
9 miejsce - G. nr.39 w Warszawie
10 miejsce - G. nr 46 w Warszawie
11 miejsce - G. Unin

Najlepszy blokujący - Szymon Trzciałkowski             Lipowiec Kościelny
Najlepszy przyjmujący - Adam Woźniak  Przysucha
Najlepszy zagrywający - Ślesicki Mateusz  Kobyłka
Najlepszy rozgrywający - Firlej Jan  Radom
Najlepszy atakujący - Kalinowski Piotr Kobyłka
Najlepszy zawodnik Igrzysk (MVP ) - Chudzik Daniel Radom

Wyniki dziewcząt

1 miejsce - G. nr.35 Sportowe w Warszawie
2 miejsce - G. nr.1 w Ostrołęce
3 miejsce - G. nr.8 w Płocku
4 miejsce - G. nr.4 w Legionowie
5 miejsce - G. w NADARZYNIE
6 miejsce - G. nr.30 w Warszawie
7 miejsce - G. w Międzyborowie
8 miejsce - G. w Gończycach
9 miejsce -  G. nr.95 w Warszawie
10 miejsce - G. nr.13 w Radomiu
11 miejsca - G. nr.2 w Pionkach

Najlepsza blokująca - Paulina Niedźwiecka
Ostrołęka
Najlepsza przyjmująca - Koperska Aleksandra
Płock
Najlepsza zagrywająca -  Monika Lubiak Płock
Najlepsza rozgrywająca – Małgorzata Nadowska 
G.nr 35 w Warszawie
Najlepsza atakująca  - Justyna Kowalczyk Ostrołęka
Najlepsza zawodniczka Igrzysk ( MVP ) – Filipiak Wiktoria G. .nr 35 w Warszawie

VIDEO Z MECZY FINAŁOWYCH JUŻ WKRÓTCE !!!!!!!!!!!!!

Mecz o V miejsce z udziałem Nadarzyna

Get Flash to see this player.

Mecz o V miejsce z udziałem Nadarzyna

Get Flash to see this player.

Komentarze:
 
Copyright © 2010 - 2022 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU