20 sierpnia 2022, imieniny obchodzą: Bernarda, Sobiesława, Samuela

~Złodziejska gmina od wielu wielu lat i pijacka.
21:53 19-08-2022
Tam jest trzech dyżurnych prokuratorów od spraw Nadarzyńskich którzy na... więcej »
~ech
21:15 19-08-2022
A jaki prokurator umarza teraz tę sprawy.... więcej »
~Za każdą oczysczalnią woda płynie mroczno czarna lub siwa zawiesina.
21:13 19-08-2022
W gminie Nadarzyn od lat rządzą ludzie zwiazani z PSL i PO. To oni sa winni... więcej »

URZĄD GMINY W NADARZYNIE

Numery telefonów do jednostek organizacyjnych w Urzędzie Gminy Nadarzyn

Referat Realizacji Podatków i Opłat

  • Iwona Myśliwy - kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 120
  • Katarzyna Kobylińska - zastępca kierownika referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 122
  • Renata Brzeczkowska - inspektor ds. księgowych tel.
    + 48 22 729 81 85 w. 123
  • Agnieszka Zygmunt - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 121
  • Dorota Kamińska - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 115
  • Katarzyna Murzyn - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 206
  • Ewelina Przybysz-Nietrzebka - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 221
  • Marzena Sowa - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 124
  • Justyna Mlekicka - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 144
  • Paulina Borkowska - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 201


Samodzielne stanowisko ds. audytu

  • Ewa Godula - audytor
    tel. +48 22 729 81 85 w. 195


Samodzielne stanowiska ds. kadrowo - płacowych

  • Dorota Ogrodowska - inspektor ds. kadrowo - płacowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 110
  • Paulina Szymańska - inspektor ds. kadrowo - płacowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 111
  • Monika Łykowska - inspektor ds. kadrowo - płacowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 118
  • Ewa Borkowska - inspektor ds. kadrowo - płacowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 211


Urząd Stanu Cywilnego

  • Iwona Malinowska - kierownik USC
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 130
  • Katarzyna Szymańska - zastępca kierownika USC
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 134
  • Iwona Rosłaniec - inspektor ds. ewidencji ludności
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 131
  • Paulina Wasilewska - inspektor ds. dowodów osobistych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 132
  • Monika Wójcicka - inspektor ds. ewidencji ludności
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 132
  • Ewelina Zielińska - podinspektor ds. dowodów osobistych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 132


Samodzielne stanowiska ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum

  • Marlena Stykowska - inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 179
  • Katarzyna Wencel - inspektor ds. obsługi Biura Rady Gminy i Archiwum
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 176
  • Teresa Czerniawska - pomoc administracyjna
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 176


Samodzielne stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych

  • Wiesław Sobczyński - inspektor ds. ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz obronnych i wojskowych
    tel.+ 48 22 729 81 85 w. 197


Samodzielne stanowiska ds. kancelaryjno - sekretarskich

  • Kinga Niedziałkowska - inspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 100
    Katarzyna Ciostek - inspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 101
    Marta Daraż - inspektor ds. kancelaryjno - sekretarskich
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 200


Referat Zamówień Publicznych i Funduszy Zewnętrznych

  • Marta Ciarka - kierownik referatu
    tel. +48 22 729 81 85 w. 198
  • Sylwia Bęza - inspektor ds. zamówień publicznych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 125
    Monika Napiórkowska - inspektor ds. funduszy zewnętrznych
    tel. +48 22 729 81 85 w. 207
  • Małgorzata Kołodziej - inspektor ds. funduszy zewnętrznych
    tel. +48 22 729 81 85 w. 205


Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki

  • Sylwia Łazowska - kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 145
  • Maria Gołębiowska - Latoszek - inspektor ds. ochrony środowiska
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 142
  • Krzysztof Pietrzykowski - inspektor ds. ochrony środowiska
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 141
  • Joanna Skrzydlewska - inspektor ds. ochrony środowiska
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 140
  • Adrianna Maranowska - inspektor ds. ochrony środowiska
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 143
  • Małgorzata Bartoszek - inspektor ds. ochrony środowiska (zastępstwo)
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 143
  • Alina Gnat - inspektor ds. ochrony środowiska
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 147
  • Katarzyna Adamczyk - inspektor ds. gospodarczych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 146
  • Maciej Wójtowicz - inspektor ds. gospodarczych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 148
  • Dominika Kozubińska - pomoc administracyjna
  • Robert Godula - inspektor ds. gospodarczych


Referat Promocji i Rozwoju Gminy

  • Dorota Sobolewska - kierownik referatu
    tel. +48 22 729 81 85 w. 165
  • Joanna Czarnecka - inspektor ds. promocji i rozwoju gminy
    tel. +48 22 729 81 85 w. 166
  • Marcin Naziębło - referent ds. promocji i rozwoju gminy
    tel. +48 22 729 81 85 w. 166
  • Roman Ćwiertniewicz - inspektor ds. promocji i rozwoju gminy
    tel. +48 22 729 81 85 w. 167


Referat Organizacyjny

  • Żaneta Wójtowicz - p.o. kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 196
  • Monika Kosakowska - Ludwiniak - inspektor ds. organizacyjnych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 196
  • Arkadiusz Wencel - inspektor ds. organizacyjnych, obronnych i wojskowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 196
    Marcin Ciostek - inspektor ds. organizacyjnych (zastępstwo)
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 196


Referat Geodezji i Gospodarki Przestrzennej

  • Anna Rodkiewicz - kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 150
  • Karolina Laszuk - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 151
  • Aleksandra Popis - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 152
  • Anna Zimnicka - inspektor ds. gospodarki przestrzennej
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 153
  • Beata Wiśniewska-Patla - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 154
  • Beata Wypych-Bilińska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. +48 22 729 81 85 w. 155
  • Sylwia Falkowska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 156
  • Joanna Dobiegała - podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 160
  • Marzena Kucharska - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 161
  • Wiktoria Wiśniewska - referent ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 161
  • Piotr Lewandowski - inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
    tel. +48 22 729 81 85 w. 162


Filia Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Pruszkowie (rejestracja pojazdów, prawa jazdy) Czynny w godzinach pracy Urzędu Gminy Nadarzyn:
- poniedziałek: 9.00 - 16.30
- wtorek - czwartek: 8.00 - 15.30
- piątek: 8.00 - 14.30

  • Telefon: 22 729 81 85 wew. 171, 172, 173.

Opłaty za wydanie dokumentów związanych z rejestracja pojazdów i prawami jazdy można dokonać na konto Powiatu Pruszkowskiego: 78 1090 1056 0000 0001 4821 9976 lub w kasie Urzędu Gminy Nadarzyn.

Referat Działalności Gospodarczej

  • Lidia Golian - kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 170
    Daria Dębska - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej
    tel. +48 22 729 81 85 w. 299
  • Beata Leniarska - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej (zastępstwo)
    tel. +48 22 729 81 85 w. 299
  • Anna Krzysiak - inspektor ds. ewidencji działalności gospodarczej
    tel. +48 22 729 81 85 w. 299


Referat Realizacji Budżetu

  • Magdalena Sieczka - Skarbnik Gminy, kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 105
  • Beata Olszewska - zastępca Skarbnika Gminy
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 112
  • Karolina Frączak - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 114
  • Weronika Gałązka - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 113
  • Wioletta Adamus - inspektor ds. księgowych (zastępstwo)
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 113
  • Małgorzata Stępień - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 213
  • Katarzyna Kaniewska - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 116
  • Malwina Molak - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 215
  • Barbara Kukulska - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 216
  • Ewa Włodarska - inspektor ds. księgowych
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 117
  • Danuta Wojciechowska - inspektor ds. księgowych (kasa)
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 203


Referat Inwestycji

  • Anna Gutowska - kierownik referatu
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 128
  • Joanna Kunicka - inspektor ds. inwestycji
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 127
  • Robert Kowalik - inspektor ds. inwestycji
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 225
  • Mateusz Sielski - inspektor ds. inwestycji
    tel. +48 22 729 81 85 w. 129
  • Łucja Dolecka - pomoc administracyjna
    tel. + 48 22 729 81 85 w. 126


Samodzielne stanowiska ds. administrowania siecią

  • Michał Wilczak - inspektor ds. administrowania siecią
    tel. +48 22 729 81 85 w. 199
  • Andrzej Zalesiński - inspektor ds. administrowania siecią
    tel. +48 22 729 81 85 w. 199



Copyright © 2010 - 2022 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU