wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

MAŁO EFEKTOWNIE, ALE EFEKTYWNIE

Komentarzy (0)
24-01-2011

Tym razem nasze młode zawodniczki, piłki siatkowej w walce o 9 miejsce w Mazowieckiej Lidze Kadetek, nie zagrały zbyt efektownego meczu, ale wystarczająco dobrze, aby pokonać drużynę NOSiR z Nowego Dworu Mazowieckiego 3:1 (25/23, 28/26, 20/25, 25/22).
Mecz był wyrównany, ale praktycznie w każdym secie to zawodniczki Nowego Dworu, musiały gonić Nadarzyn i jak wynik pokazuje w trzech setach ta sztuka się nie udała. Teraz pozostaje tylko zagrać dobry rewanż na terenie rywalek i cieszyć się z udanego zakończenia ligi.