kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

Kadetki górą

Komentarzy (4)
13-11-2011

Zarówno w sobotnim meczu siatkówki kadetek z Betą Pionki, jak i dzisiejszym ze Zwolenianką Zwoleń, nasze młode zawodniczki z GLKSu rozprawiły się z rywalkami ogrywając je w obu przypadkach 3:0.
Jeżeli jeszcze Beta Pionki stawiała opór i miała szanse, na wygranie trzeciego seta prowadząc w końcówce 6-ma punktami, to Zwolenianka była całkowicie bezradna, a cały mecz trwał niespełna 50 minut.
W dzisiejszym meczu Trener Dariusz Zwoliński, miał taki komfort i przewagę, że do gry mógł wystawić wszystkie najmłodsze zawodniczki GLKSu, które dopiero nabierają doświadczenia.