wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

Nadarzyn najlepszy na Mazowszu

Komentarzy (0)
19-02-2012

W rozegranych w niedzielę mistrzostwach Mazowsza, zawodnicy GLKSu okazali się bezkonkurencyjni. Zarówno w indywidualnych grach seniorów, jak i seniorek, a także w deblach, tenisiści z Nadarzyna zajęli wszystkie pierwsze miejsca.

W zawodach indywidualnych na 32 startujące zawodniczki w pierwszej czwórce uplasowały się, aż 3 zawodniczki GLKSu:
Pierwsze miejsce zajęła SZYMAŃSKA OLGA, trzecie ŻBIKOWSKA MONIKA, a czwarte ZUZANNA SAMSEL. Zawodniczki z Nadarzyna rozdzieliła zajmując drugą lokatę KATARZYNA BARAŃSKA z KS SPÓJNIA WARSZAWA.

Ponadto na miejscach 5-8 uplasowała się ALICJA LEŚNIAK, 9-12 KAROLINA TOKARCZYK, a 13-16 DOMINIKA KONOFAŁ.

Wśród seniorów na 35 startujących, pierwszy był ZBIGNIEW GRZEŚLAK (GLKS), drugi TOMASZ MAKOWSKI SSCK HALS WARSZAWA, a na trzecim miejscu również zawodnik z Nadarzyna MICHAŁ BAŃKOSZ.

Wśród debli seniorek pierwsze miejsce zajęła para KAROLINA TOKARCZYK/ZUZANNA SAMSEL GLKS Nadarzyn, a wśród seniorów finał rozegrał sie pomiędzy ZBIGNIEWEM GRZEŚLAKIEM GLKS/MACIEJEM KARMOLIŃSKIM KS ATS WARSZAWA, a MICHAŁEM BAŃKOSZEM/ANTONIM WITKOWSKIM obaj GLKS.