16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

Porażka w Kozienicach

Komentarzy (0)
21-09-2011

W wyjazdowym meczu do Kozienic w rozgrywkach czwartej ligi piłki nożnej GLKS poniósł kolejną porażkę przegrywając z tamtejszą Energią Kozienice-Janików 0:3.
I to chyba tyle co można napisać o tym spotkaniu. GLKS kolejny mecz zagrał bez polotu, bez pomysłu na grę i znowu praktycznie ani razu nie zagroził bramce przeciwnika.
Gospodarze od samego początku narzucili swój styl gry i kontrolowali przebieg spotkania, strzelając w końcówce pierwszej połowy (43 minuta) bramkę, którą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do bramki główką skierował Patryk Walasek.
W drugiej połowie zawodnicy GLKSu podjęli próbę odrobienia straty jednego gola, jednak na niewiele się to zdało, ponieważ próby praktycznie spełzały na niczym.  W 67 minucie gospodarze po przeprowadzeniu szybkiej kontry, doprowadzili do sytuacji w której sam na sam z bramkarzem Wysockim wyszedł Sebastian Ogonek i niestety nie dał szans naszemu golkiperowi, strzelając drugą bramkę dla Kozienic.
Trzecia bramka bardzo podobna do drugiej. 77 minuta, kolejna szybka kontra, tym razem sam na sam z bramkarzem wychodzi Grzegorz Seremak, który dosłownie kilkanaście sekund wcześniej wszedł na boisko i strzela kolejnego trzeciego gola ustalając wynik spotkania na 3:0.

Energia Kozienice-Janików - GLKS Nadarzyn 3:0

Skład GLKSu: Wysocki - Gagua, Kowalski, Sielski, Zapolski (82' Sztyk) - Pieniążkiewicz, Wojtczak, Maranowski, Kwiatkowski - Berliński, Świderski (70' Opaliński)

Energia:Stachurski - Dryk, Walasek, Strąg, Wolski - Kołodziejczyk (82' Kłos), Kalinka, Czaplarski, Nowocień - Kamola (85' Suchodolski), Ogonek (77' Seremak)

żółte kartki: Jakub Wojtczak, Mariusz Berliński, Arkadiusz Świderski, Mateusz Sielski