28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Wygrana seniorów z Raszynem

Komentarzy (2)
21-10-2012

W sobotę po wyrównanym i zaciętym do ostatnich sekund pojedynku, GLKS Nadarzyn pokonał w rozgrywkach ligi okręgowej KS Raszyn 2:1.

Gra mogła się podobać szczególnie w pierwszej połowie, kiedy to GLKS miał kilka dobrych akcji, z których dwie zakończyły się strzeleniem goli. Na 3:0 mógł wynik podwyższyć jeszcze Grzegorz Kwiatkowski, ale jego strzał z rzutu karnego obronił bramkarz gości.
Raszyn swoją bramkę strzelił tuż przed końcem pierwszej połowy i to chyba bardzo zmotywowało zawodników, bo druga połowa przybrała trochę inny charakter, a goście do ostatnich sekund próbowali odrobić straty i przynajmniej zremisować, co niestety na szczęście, się im nie udało.

Skład GLKSu: Michalik, Filipowicz, Mikulski, Kowalski J (Kowalski B), Opaliński (Sztyk), Pieniążkiewicz, Maranowski A, Piórkowski, Milewski (Kordel - Włodarczyk), Grochowalski (Pawlicki), Kwiatkowski.