kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

GLKS NADARZYN - NADNARWIANKA PUŁTUSK 2:0

Komentarzy (0)
13-06-2010

2010.06.13. W ostatnim meczu decydujący o awansie do II ligi,  zawodnicy GLKS-u nie zawiedli kibiców, którzy licznie jak na warunki nadarzyńskie przybyli na stadion przy ul. Żółwińskiej.

Mecz mógł się podobać, ponieważ Nadarzyn od samego początku, był stroną dominującą w tym spotkaniu i to on częściej atakował bramkę przeciwnika, jednocześnie nie pozwalając na jakiekolwiek zapędy ze strony gości pod swoją bramkę.
Bramki ustalające wynik spotkania na 2:0 strzelili w pierwszej połowie Piotr Bajera i Jakub Wójcicki i choć obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie to wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego, aby móc w końcu świętować historyczny awans naszego zespołu do II ligi.

GLKS Nadarzyn -Nadnarwianka Pułtusk 2:0