wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

II LIGA W ZASIĘGU JEDNEGO SPOTKANIA

Komentarzy (1)
07-06-2010

2010.06.06 W wyjazdowym spotkaniu GLKS Nadarzyn pokonał Mazur Karczew 1:0 i przed awansem do rozgrywek II ligi w piłkę nożną, dzieli nasz klub tylko 1 punkt.

W dzisiejszym spotkaniu Nadarzyn, był zdecydowanie lepszą drużyną i to nasi zawodnicy przez większość spotkania byli przy piłce. Już w pierwszej połowie powinna paść bramka dla GLKSu, jednak po nieprecyzyjnym uderzeniu piłki przez Kubę Wójcickiego do pustej bramki, piłka  ominęła ją o centymetry.
Pierwsza i jedyna bramka w spotkaniu padła w drugiej połowie, a strzelcem jej był wspomniany wcześniej Kuba Wójcicki, pokonując na raty bramkarza gospodarzy i tym samym zrewanżował się, za niewykorzystaną akcję z pierwszej połowy.
Pod koniec spotkania w rezultacie dwóch żółtych kartek, czerwoną dostał Michał Kucharski, co próbowali wykorzystać, grając w przewadze gospodarze, poczynając śmielsze ataki na bramkę GLKSu. Jednak ich ataki okazały się nieskuteczne, a mecz zakończył się zwycięstwem Nadarzyna 1:0.
Nadarzynowi do awansu do II ligi rozgrywek piłki nożnej brakuje tylko 1 punkt, a przeciwnikiem naszej drużyny w rozgrywanym meczu 13 czerwca na stadionie przy Żółwińskiej, będzie spadkowicz Nadnarwianka Pułtusk. Więc zapraszamy wszystkich tego dnia na stadion, aby dopingować naszą drużynę i aby 13 okazał się dla nich dniem szczęśliwym.