28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

REZERWY ZNÓW W DZIESIĘCIU

Komentarzy (0)
30-05-2010

2010.05.29. W sobotę swój mecz o awans do Okręgówki, na stadionie GOS rozegrali również  zawodnicy z rezerw GLKS-u.

Już w pierwszych minutach na prowadzenie 1:0 wyprowadził nasz zespół Dawid Sztyk kierując piłkę do siatki. Chwilę później z niezrozumiałych przyczyn sędzia dyktuje rzut karny dla przeciwników, nieskutecznie wykonany przez zawodnika z Warszawy, a za faul na polu karnym, żółtą kartkę otrzymuje Radek Gwiazda, który w kilka chwil później, również z niezrozumiałych przyczyn otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko. Jednak osłabienie naszego zespołu nie przynosi większych zmian w obrazie meczu, a podopieczni Andrzeja Brzeczkowskiego, grają jak by zapomnieli o tym fakcie.
W drugiej połowie sędzia wyrównuje siły i po dwóch żółtych kartkach, odsyła do szatni również zawodnika Amigos. Po wyrównaniu sił Nadarzyn coraz częściej napiera na bramkę gości, co w konsekwencji przynosi nam drugą bramkę, a ładnym strzałem z dystansu może się szczycić Szymon Skowron. Wynik do końca nie ulega już zmianie, Nadarzyn pokonuje niewymagający zespół z Warszawy 2:0.

Skład: Pasturczyk, Wieder, Mikulski, Gwiazda (cz.k.), Sztyk, Opaliński, Chalimoniuk, Kowalski, Filipowicz, Skowron, Brzostowski.