28 marca 2024, imieniny obchodzą: Anieli, Renaty, Kastora

JUŻ TYLKO 4 PKT.

Komentarzy (5)
29-05-2010

2010.05.29. Już tylko 4 punkty dzieli GLKS od historycznego awansu do rozgrywek II ligi piłki nożnej.

W dzisiejszym meczu nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali czwarty zespół w tabeli MKS Kutno. Spotkanie przebiegało pod dyktando zawodników z Nadarzyna, którzy nie pozwalali gościom na przeprowadzenie skutecznych akcji.
Pierwszą bramkę w 34 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Kubę Wójcickiego strzelił Karol Jankowski i takim wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie w 49 minucie na polu karnym faulowany zostaje Piotr Bareja, a pewnym egzekutorem jedenastki jest Przemysław Sztybrych i mamy 2:0. W 68 minucie wynik spotkania po zachowaniu zimnej krwi w polu karnym, ustala Piotr Bajera.

GLKS Nadarzyn - MKS Kutno 3:0

Skład: Łykowski, Goliński, Centkowski, Wolski, Sielski (55 Kaleta), Sztybrych, Bobrowski (90 Gallardo), Kucharski, Wójcicki, Bajera (85 Skowron), Jankowski (73 Dzierżawski (ż) ).