29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

GLKS w strefie spadkowej

Komentarzy (0)
23-04-2012

GLKS Nadarzyn, po kolejnym przegranym meczu w IV lidze piłki nożnej, tym razem 1:5 ze Zniczem II Pruszków, zakwalifikował się do grona spadkowiczów.

Nadarzyn, co prawda już w 6 minucie po strzale Grzegorza Kwiatkowskiego prowadził 1:0 i nawet słyszalne komentarze kibiców przeciwnej drużyny, mówiły że GLKS radzi sobie nawet dobrze, to trwało to tylko do 41 minuty spotkania, kiedy to po biernej postawie obrońców z Nadarzyna Igor Mińkowski wyrównał na 1:1, a chwilę później na zejście do szatni, Aleksander Miroszewski podwyższył wynik na 2:1 dla Znicza.

Po przerwie, dwie strzelone bramki pod koniec pierwszej połowy chyba bardzo uskrzydliły zawodników ze Znicza, bo od pierwszych minut drugiej połowy, to oni dominowali na boisku, a po zejściu zawodnika GLKSu,  Mateusza Pieniążkiewicza za dwie żółte kartki, mogli już w zupełności bez przeszkód realizować swój plan zwycięstwa, strzelając jeszcze dodatkowo trzy bramki.

Skład Znicza: Czarnecki - Żołek, Pietruczuk,Machalski, Mińkowski (65 Adamczuk), Duda,  Banaszewski, Jędrych, Miroszewski (60 Szoka), Dobski, Jankiewicz (85 Chmielewski)

Skład GLKS: Bielecki - Opaliński, Kowalski J. (83 Bogusz), Kowalski B. (60 Filipowicz), Pieniążkiewicz, Naziębło (70 Książkiewicz), Kwiatkowski, Berliński, Maranowski, Pawlicki (38 Iwaniuk), Włodarczyk-Kordel

Żółte kartki: Pietruczuk, Żołek - Naziębło, Pieniążkiewicz (x2 = czerwona), Berliński, Filipowicz