wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

Optymizm lekko zweryfikowany

Komentarzy (0)
25-03-2012

Sobotni mecz w II kolejce rozgrywkach IV Ligii piłki nożnej, chyba lekko zweryfikował optymizm jaki mieliśmy po pierwszym wygranym meczu nadarzyńskich piłkarzy. Tym razem GLKS na wyjeździe zmierzył się z nieco wyżej usytuowaną drużyną w tabeli Mazowszem Grójec i niestety, po niezbyt widowiskowej grze, przegrał aż 1:4.
Zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie piłkarze z Nadarzyna nie przeprowadzili wielu akcji zagrażających bramce gospodarzy. Grójec co prawda objął prowadzenie już w 12 minucie, ale pierwsza połowa w ich wykonaniu również nie należała do zbyt udanych.
W 53 minucie GLKS wyrównał i wydawało się że mecz rozpoczął się od nowa, ale wkrótce seria błędów obrońców z Nadarzyna i GLKS traci 3 kolejne bramki, odbierające chyba jakiekolwiek chęci do dalszej gry, ponieważ praktycznie w dalszej części meczu w wykonaniu Nadarzyna, już niewiele się działo.

Skład GLKS: Ćwiertniewicz (73. Bielecki) - Opaliński, Kowalski J., Kowalski B., Filipowicz (73. Naziębło), Berliński, Maranowski (84. Bogusz), Pieniążkiewicz, Zapolski, Kwiatkowski, Włodarczyk-Kordel (83. Książkiewicz)

Skład Mazowsza: Pieniążek - Jakubik, Białecki, Karls, Lepa, Kuklewski (75. Kalinowski), Romański (80. Gaik), Kulej, Baranowski, Grodzki, Sobczak (83 Ucinek)

żółte kartki: Opaliński, Filipowicz, Maranowski