Pytają się mnie czasem sąsiedzi, co sądzę o Zwaplinskim, o prowadzonej... więcej »
wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »

ZABRAKŁO CZASU

Komentarzy (0)
13-03-2011

W ostatnim meczu przed własną publicznością, walki o miejsca 9-12 koszykarze GLKS- ulegli UKS La Basket Warszawa 78:80.
Tylko pierwsza kwarta należała do podopiecznych trenera Jacka Gembala (21:18), w pozostałych kwartach mimo to, że zespół z Warszawy przyjechał w mocno okrojonym składzie, tylko pięciu zawodników, to nasi koszykarze musieli gonić wyniku.
W ostatniej kwarcie, w której zawodnicy GLKSu zaprezentowali wielką determinację, wydawało się, że uda się odrobić straty, niestety zabrakło trochę szczęścia i czasu.
Jeszcze w ostatnich sekundach wydawało się, że wywalczony zostanie przynajmniej remis, nasz zawodnik zostaje faulowany i staje przed szansą trzech rzutów osobistych, niestety trafia tylko raz, a na domiar złego to my faulujemy pod koszem przeciwnika i teraz zawodnik z Warszawy staje przed szans dwóch rzutów osobistych. Trafia tylko raz jest 78:80 i nieco ponad 1 sekunda do końca spotkania, desperacki rzut, niestety niecelny i zespół z Nadarzyna kończy przegraną.

Wyniki po kwartach: I-21:18, II-33:35, III-57:61 IV-78:80