wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

ZABRAKŁO NIEWIELE

Komentarzy (0)
13-12-2010

Tylko czterema punktami przegrali koszykarze z Nadarzyna z liderem grupy A, Rosą Radom. Niestety to była ostatnia dziesiąta kolejka rozgrywek, po której GLKS z dorobkiem 11 pkt. uplasował się na ostatnim miejscu w grupie walki o II ligę i na wiosnę pozostanie walczyć tylko o jak najlepsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich.
Mecz był wyrównany i była szansa na wygraną, jednak kilka błędów, oraz brak konsekwencji w założeniach trenera spowodowały, że ostatnia kwarta należała już do gości, co w konsekwencji zakończyło się wygraną najlepszej drużyny grupy tylko 64:68.

Wyniki po zakończonych kwartach: I kwarta 21:28, II kwarta 40:36, III kwarta 50:50, IV kwarta 64:68

Skład GLKS: Herczyk Marcin,Iwanowicz Grzegorz, Kiliński Paweł, Maciejak Eryk, Pakuła Janusz, Plaskota Michał, Rzepa Jacek, Rzepa Krzysztof, Morawski Paweł, Kołakowski Daniel, Sierpiński Mikołaj.

Trener : Gembal Jacek

KS Rosa Sport II Radom:Stanios Jakub, Sobuta Łukasz, Gos Mateusz, Zegzuła Filip, Wólczyński Dominik, Kuczyński Piotr, Zwęgliński Mateusz, Mamcarczyk Kondrat, Wólczyński Jacek, Łabędz Konrad, Kogut Przemysław, Wróbel Jarosław.

Trener: Gutowski Karol