16 kwietnia 2024, imieniny obchodzą: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Uważam że wybory na radnego powinny się odbyć,nie z automatu. Dopiero... więcej »
Jest tylko jeden radny, który nie jest z KW Zwolińskiego.... więcej »

PO DWÓCH PORAZKACH PIERWSZE ZWYCIĘSTWO

Komentarzy (2)
24-10-2010

Koszykarze GLKSu, po dwóch porażkach, odnotowali pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie walki o II ligę. We własnej hali pokonali OKK Ostrołękę 81:68. Do odnotowania należy fakt, iż trzy pierwsze kwarty należały do gości i to oni schodzili na przerwy z lepszym wynikiem (po Ik.- 18:19, po IIk.32:38, po IIIk. 49:53) i dopiero kwarta czwarta zadecydowała o końcowym lepszym wyniku dla Nadarzyna w której zawodnicy GLKSu staneli na wysokości zadania rzucając, aż 17 punktów więcej od gości ( IV k. 32:15).

GLKS Nadarzyn vs OKK Ostrołęka 81:68

GLKS (Kiliński 24 pkt, Morawski 21 pkt, Kawecki 11 pkt, Pakuła 10 pkt, Rzepa K. 9 pkt, Rzepa J. 2 pkt, Maciejak 2 pkt, Pielech 2 pkt, )

OKK (Ryfa 26 pkt, Wysocki 14 pkt, Baczewski M. 11 pkt, Baczewski W. 6pkt, Bieńkowski 6 pkt, Moskalik 3 pkt, Kłos 2 pkt)