kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

NIEUDANA INAUGURACJIA

Komentarzy (6)
09-10-2010

W pierwszym meczu tego sezonu w walce o II ligę, koszykarze GLKS-u Nadarzyn ulegli na własnym boisku, Sokołowi Ostów Mazowiecka 56:75. W pierwszej kwarcie Nadarzyn przegrywał już 8 punktami, jednak zdołał odrobić straty i na pierwszą przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 17:12. Druga kwarta to prawie punkt za punkt i wynik do przerwy to 36:36. Trzecia i czwarta kwarta to sporo błędów  po stronie Nadarzyna, sporo rzutów niecelnych i goście ostatecznie powiększają swoją zdobycz do 19 punktów  przewagi.

Skład GLKS: Herczyk Marcin,Iwanowicz Grzegorz, Kiliński Paweł, Kucharski Daniel, Maciejak Eryk, Pakuła Janusz, Pielech Wojciech, Plaskota Michał, Rzepa Jacek, Rzepa Krzysztof, Ślusarczyk Maciej, Wilk Grzegorz.

Trener: Gembal Jacek.

Sokół: Zadroga Artur, Helcbergiel Grzegorz, Gadaliński Przemysław, Kuchciński Jacek, Barszcz Piotr, Mazurek Paweł, Żyłowski Jakub, Szydło Grzegorz, Zaręba Mateusz.

Trener: Helcbergiel Grzegorz.