kiedy posiedzenie NSA?... więcej »

Emocjonujący pojedynek przy Sitarskich

Komentarzy (2)
22-10-2012

W sobotni wieczór, w hali GOS w Nadarzynie przy Sitarskich 4, odbył się dość emocjonujący pojedynek koszykarzy, w którym GLKS Nadarzyn pokonał MKS Ochota Warszawa 87:82.

Goście przez cały spotkanie grali dość szybko i agresywnie, co już w pierwszej kwarcie pozwoliło im zrobić kilkanaście punktów przewagi, jednak konsekwentna gra Nadarzyna prowadziła do odrabiania strat, a w konsekwencji zejścia na przerwę przy stanie remisowym.

Trzecia kwarta, zaczęła się znów od kilku punktowej ucieczki gości i odrabiania strat przez GLKS. Natomiast kwarta czwarta należała już do Nadarzyna i w konsekwencji zwycięstwa, ku uciesze coraz większej ilości fanów na trybunach.