wyjaśniając to NSA zdaje się uchyliło wyrok do ponownego rozpatrzenia.... więcej »
Sąd jest od tego, żeby brać pod uwagę najbardziej dobro mieszkańców i na... więcej »

Nie wykorzystane 19 sekund

Komentarzy (0)
21-01-2012

W czwartkowym meczu koszykarzy w walce o II ligę, zawodnicy GLKSu Nadarzyn, nie wykorzystali ostatnich 19 sekund spotkania i w dogrywce przegrali z zespołem UKS Jagiellonka Warszawa 101:104.

Co trzeba przyznać, przez całe spotkanie odrobinę lepszą drużyną, był zespół gości. Jagiellonka od pierwszych minut objęła prowadzenie i nie oddała go prawie przez całe spotkanie. Zawodnicy GLKSu jednak nie odpuszczali i gonili zespół z Warszawy, co na trzy minuty przed końcem czwartej kwarty, przyniosło im pierwsze prowadzenie w meczu.
W ostatnich sekundach spotkania, Nadarzyn mógł przeważyć szalę na własną stronę, przy stanie 90:90, był w posiadaniu piłki i na wykonanie akcji miał 19 sekund. Niestety, zawodnikom nie udało sie wykonać tego jednego celnego rzutu i sędziowie zarządzili pięciominutową dogrywkę.
W dogrywce, zespołem lepszym okazał sie zespół Warszawy, wygrywając całe spotkanie 104:101.

Wyniki poszczególnych kwart: I-20:22, II-41:48, III-63:72, IV-90:90

Skład GLKS: Kiliński Paweł, Rzepa Jacek, Brzeczkowski Jakub, Wojcieszak Filip, Kiełek Łukasz, Plaskota Michał, Herczyk Marcin, Iwanowicz Grzegorz, Smolaga Piotr, Morawski Paweł, Kucharski Daniel, Maciejak Eryk.
Trener: Jacek Gembal