19 maja 2019, imieniny obchodzą: Iwa, Piotra, Celestyna

~Niestety, trudno przełamać psychikę.
20:37 19-05-2019
Coraz więcej osób jednak się opiera. Przyjdzie czas na rozliczenie;-)... więcej »
~mieszkanka
18:07 19-05-2019
ale gdyby te zastraszane osoby zagłosowały inaczej teraz już nie musiałyby... więcej »
~A w 80% procentach wystarczy
16:52 19-05-2019
sama świadomość, i psychiczne zastraszenie (nawet takich ofiar nikt nie... więcej »

Ślubowanie radnych. Wójt po 8 m-cach zgubił Boga?

Komentarzy (55)
26-11-2018

W zeszłą środę odbyła się pierwsza sesja nowej rady gminy w Nadarzynie. 14 radnych oraz wójt odebrali zaświadczenie o wyborze, a także złożyli ślubowanie. 

Rada niewiele się zmieniła, od kilku kadencji są w większości te te same twarze. Tym razem jednak zabrakło w niej jakiejkolwiek opozycji. Jak już wcześniej informowaliśmy piętnasta radna Małgorzata Wąsiewicz, wydała oświadczenie o rezygnacji z funkcji radnego.

Pierwszą sesję do momentu wyboru przewodniczącego prowadził najstarszy radny Jan Perzyna, natomiast najmłodszy Jacek Żukowski odczytał rotę ślubowania, po której każdy radny potwierdzał je słowem "ślubuję" a także mógł dodać "Tak mi dopomóż Bóg", ze zwrotu którego skorzystali wszyscy radni.

Ślubowanie złożył również wójt Dariusz Zwoliński. Jako jedyny ślubowanie zakończył tylko słowem "ślubuje", czyli całkowicie inaczej niż to miało miejsce w marcu. Wtedy na końcu był Bóg, teraz go zabrakło.

Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego
Ślubowanie radnych
Ślubownie wójta

Komentarze:
07-01-2019
~33 srebrniki:
Z Apostołami też Judasz siedział przy stole.
07-01-2019
~Może ycz to też ateista?:
07-01-2019
~Kościół to instytucja z pracownikami, a wiara to wiara:):
07-01-2019
~Hipokryzja!!!!!:
Tu ateista ,a na stronie DZ zdjęcie w kościele w pierwszej ławce i przy ołtarzu z Nyczem podczas uroczystości 50 lecia pożycia małżeńskiego naszych mieszkańców.No k...coś tu nie gra!!!!
01-12-2018
~ Wójt po 8 m-cach zgubił Boga? Co to będzie w wigilię.:
Teraz w gminie bedą sie łamać makaronem, bo opłatkiem nie wyppada.
01-12-2018
~do Kasi:
słuszna uwaga.Co roku odbywa się wigilia u strażaków i co wtedy ?Czy Zwoliński dalej będzie ateistą?
01-12-2018
~Zawsze to okazja do premiowania:-))):
01-12-2018
~Adam:
01-12-2018
~Kasia:
Niedługo zaczną się coroczne wigilie, czy może mi ktoś powiedzieć jak ten obłudnik zamierza łamać się opłatkiem?
28-11-2018
~Powiększanie tego i owego:
Koleżanka moja z pracy tak sobie powiększyła bo facet na boki chodził a teraz nie chodzi. Za to Ona z tym chirurgiem ten tego.
28-11-2018
~Do 27-11-2018 ~A ja mu nie życzę nic dobrego.::
Może w wewnętrznej kieszeni miał paczkę makaronu i bał się, że wypadnie?
27-11-2018
~Obserwatorka z Nadarzyna co ma koleżanki w gminie.:
A ja zauważyłam, że pewna nie młoda kobieta, to albo wypchała sobie biustonosz watą, albo powiększyła sobie piersi.
27-11-2018
~Panie Zwoliński czy pan wie jak ważne jest serce.:
Ponoć wójt Grzyb umarł na serce.
27-11-2018
~A ja mu nie życzę nic dobrego.:
Tak ślubował ......a powierzony urząd ślubuję i złapał się za serce. Jednak Boga nie wymienił.
27-11-2018
~ chenryk do 20:39:20 ~Mieszkaniec::
Myślem rze najszybciej nałuczy siem tego radny penrzyna z krakowianuw, łon pojmuje jak błyskawica.
27-11-2018
~Cwaniaki są, to się poduczą:):
Jedna na cudzym łapę umiała położyć, to i z klawiszami sobie poradzi.
27-11-2018
~I nie mnie krytykować świeckość:
nie moja sprawa, ale obłudy nie znoszę.
27-11-2018
~Nie zrozumiałeś pytania, pewnie za trudne.:
Kora, jako przykład, miała świecki pogrzeb. Ale ona akurat chyba w Boga wierzyła. Jak to jest, że coraz więcej ludzi odżegnuje się od Boga, a pochówek jest na poświęconej ziemi? Jak to "co z tego"? Czy to nie obłuda? Brak logiki, sprzeczność jakaś...
27-11-2018
~Mieszkaniec:
Na najbliższej sesji Rady Gminy ma być podjęta uchwała na zakup sprzętu do elektronicznego głosowania przez radnych na sesjach Rady Gminy. Ciekawe jak długo radni będą się z nim "oswajać i uczyć działania"
27-11-2018
~S.:
No i co z tego. Ja pierdziele... super ekspres w wersji Nadarzyn...
27-11-2018
~Dużo jest cmentarzy dla świeckich osób :
w Polsce, znaczy na niepoświęconej ziemi? Kora miała świecki pogrzeb, ale nie wiem gdzie.
26-11-2018
~Komuchom i KODerom świeczkę a Nyczowi i proboszczowi ogarek:
26-11-2018
~Czy wójt 11 listopada:
był na mszy w kościele w Nadarzynie,czy tylko uczestniczył w uroczystościach na Pl.Poniatowskiego?
26-11-2018
~Jaki interes mają włamywacze, co się:
tak po wyborach rozochocili?
26-11-2018
~czytelniczka:
Właśnie co na FB wyczyniają zwolennicy wójta ,a szczególnie takie małżeństwo co sprzedaje chińskie podróbki za kilka złotych kupione po kilka stówek a nawet 1500 zł ,robią ludzi w ciula ,Wszystkich wyszydzają oczerniają piszą kłamstwa głupoty ,a wójta pod niebiosa wychwalają .Ciekawe jaki w tym maja interes??  więcej
26-11-2018
~A na życie syna zaślubowałby?:
Oto jest pytanie? Nie wiem czy radni boją się Boga, chociaz nie... wiem. Ale generalnie szydzenie z Niego trochę mnie zatrważa, to zjawisko zakreśla coraz szersze kręgi. Do oczerniaczy Boga: Wy naprawdę na Wszystkich Świętych chodzicie na cmentarze? Nabożeństwa żałobne, chrzty, komunie? W ogóle rozumiecie po co to robicie?   więcej
26-11-2018
~Te "ortodoks", najpierw przeczytaj posty ze zrozumieniem a dopiero potem:
(mam nadzieję, że już mniej idiotycznie) komentuj. W tych krytycznych komentarzach ludzie odnoszą się głównie do pewnego fałszu ze strony wójta. Nie ma w nich nienawiści, co najwyżej niechęć. Poczytałbyś chłopie, co na FB wyczyniają zwolennicy wójta.
26-11-2018
~ortododoks:
wygląda na to, że jakby można było wójta utopić w łyżce wody, to pierwsi by do tego się rwali "prawdziwi katolicy". Święta Inkwizycja wiecznie żywa!
26-11-2018
~Ta mu dopomóż Bóg.:
Oby ta sytuacja, odbił mu się czkawką i wyleciał przy pierwszej okazji.
26-11-2018
~Czepiacie się.:
Jeżeli nie wierzy w Boga to dlaczego ma się odwoływać do niego. Dajcie mu spokuj.
26-11-2018
~ do 08:38:37 ~Rusiec member:
Okazuje się że masz rację.
26-11-2018
~JEST JUŻ WÓJTEM.:
A co mu tam Bóg, teraz on jest panem wszystkich mieszkańców.
26-11-2018
~ "Tak mi dopomóż Bóg":
Osoby wierzące zawsze odwołują się do Boga.
26-11-2018
~W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która mówi o rozdziale państwa od Kościoła są jednocześnie:
zapisane roty ślubowania różnych organów państwowych, które pozwalają na użycie przez ślubującego formuły "Tak mi dopomóż Bóg". Bardzo nietolerancyjni są ci, którzy chcą zakazać osobom wierzącym użycia takiej, przecież dla nich b. ważnej formuły.
26-11-2018
~W Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, która mówi o rozdziale państwa od Kościoła:
są jednocześnie roty ślubowania różnych organów państwowych, które pozwalają na użycie przez ślubującego formuły "Tak mi dopomóż Bóg". Bardzo nietolerancyjni są ci, którzy chcą zakazać osobom wierzącym użycia takiej, przecież dla nich b. ważnej formuły.  więcej
26-11-2018
~Moja prośba przy wieczornym pacierzu do pana Boga.:
Panie Boże nie pomagaj mu, jak jest taki pewniak, niech prokurator zajmie się jego sprawą, zgodnie z prawem.
26-11-2018
~DO 13:14:48 ~ "Tak mi dopomóż Bóg": Przez gardło nie przeszło.:
Przed wyborami miał szerokie oraz głębokie gardło i wszystko mu przechodziło, a po wyborach troszkę się spłyciło i przewęziło i dla Boga nie starczyło.
26-11-2018
~Na otarcie łez:
Chyba ta nasza rada gminy, może zając pierwsze miejsce , choćby ze względów starczych.
26-11-2018
~@:
Tak mi dopomóż pan, panie prokuratorze.
26-11-2018
~ "Tak mi dopomóż Bóg":
Przez gardło nie przeszło.
26-11-2018
~Somsiad do Somsiad:
komuszki to się rozsiadły w pisie i dzwoniom na msze co niedziela. A to czy wójt z Bogiem, czy bez Boga, to jest jego osobista sprawa. Oceniać go będziemy po czynach a nie po deklaracjach i zaklęciach.
26-11-2018
~Rusiec member:
Dlaczego dyskusja zboczyła na temat rozdziału państwa od kościoła? Przecież rozmawiamy o naszej gminie, w jeżeli już o tym mowa, to tutaj współpraca wójta i proboszcza była zawsze bardzo bliska :-)
26-11-2018
~Powinien być rozdział:
władzy od kościoła i nikt tego nie kwestionuje.Jednak zachowanie Zwolińskiego to jak chorągiewka ,nie podoba mi się to.
26-11-2018
~bob:
Wydaje mi się, że mamy rozdział Państwa od Kościoła w Konstytucji. Chyba, że w TV Nadarzyn coś się zmieniło ;)))ps. I w Powiecie i w Gminach i W-wa PIS dostał w 4 litery - SUPERRRRR !!!
26-11-2018
~Co się nie robi,żeby dostać się do władzy.:
Na dożynkach przy ołtarzu,wielebny go wychwala,..jakoś mi to nie gra,ale co ja wiem.
26-11-2018
~Nie ogarniam już tego:
z kim się nie rozmawia w Ruścu to każdy jest zdziwiony,a nawet oburzony,że wygrał TEN Radny.To kto na niego głosował skoro ludzie mają o nim nie najlepsze zdanie?Co do Zwolińskiego,no cóż pokazał kolejny raz ,że jest obłudnym człowiekiem.
26-11-2018
~do SARA:
Rozsądny komentarz. Bez obłudy i durnych paciorków. Kiedyś na scenie teatru Syrena dawali sztukę ,,Aby wam... i tam chłop żegnał letniaków - z bogiem, z bogiem, k.... wasza mać.
26-11-2018
~Oceniacz:
Bardzo dobrze, że Wójt oddziela swój urząd od kościoła. Kościół niech zostanie w kościele.
26-11-2018
~1234:
Sara ale ty głupia jesteś i nic nie zrozumiałaś. Zwoliński pokazuje jakim zakłamanym jest facetem. Większośc którzy go znają wiedzą że facet nie ma nic wspólnego z kościołem jego syn wyznaje nawet jakiegos boga makaronu, mimo to w marcu ślibował na Boga.  więcej
26-11-2018
~Sara:
I bardzo dobrze, że wójt nie mieszał w to boga. Tak być powinno tylko "czarni" tak się rozpanoszyli, że nie wyobrażają sobie inaczej. To jest dopiero ciemnogród - "czarni" wszędzie chcą rządzić!
26-11-2018
~Rusiec member:
Celna uwaga. Wójt zapomniał ślubować Bogu. Wszyscy wiemy, że pan wójt jest ateistą, więc moim zdaniem dobrze zrobił zdobywając się na osobistą odwagę przy ślubowaniu. Smutne, że kilka miesięcy temu, gdy nie stać go było na taką odwagę, a dopiero teraz, gdy jest już pewny swojego zwycięstwa. Ciekawe, jakie inne rzeczy wyjdą na jaw. Co by jednak nie wyszło, to przecież ten wójt i ci radni zostali wybrani przez mieszkańców naszej gminy....  więcej
26-11-2018
~Rusiec member:
Celna uwaga. Wójt zapomniał ślubować Bogu. Wszyscy wiemy, że pan wójt jest ateistą, więc moim zdaniem dobrze zrobił zdobywając się na osobistą odwagę przy ślubowaniu. Smutne, że kilka miesięcy temu, gdy nie stać go było na taką odwagę, a dopiero teraz, gdy jest już pewny swojego zwycięstwa. Ciekawe, jakie inne rzeczy wyjdą na jaw. Co by jednak nie wyszło, to przecież ten wójt i ci radni zostali wybrani przez mieszkańców naszej gminy....  więcej
26-11-2018
~Rusiec member:
Mnie wynik wyborów porządnie zdołował. Jeżeli jeszcze do nie dawna była odczuwalna opozycja i jej głosy, to wynik ostatnich wyborów ukazał druzgoczące zwycięstwo starej ekipy. To smutne, bo jeszcze nie tak dawno Rusiec był miejscowością, gdzie ludzie chcieli zmian i popierali nowych ludzi. Tymczasem wystarczyło zrobić ścieżki rowerowe i położyć asfalt, a większość mieszkańców zagłosowała na stary układ. Sama sprawa ścieżek rowerowych jest dobrym dowodem jak kuriozalne bywa finansowanie lokalnych inwestycji z pieniędzy unijnych. Oto mamy w Ruścu piękne ścieżki rowerowe, a nie mamy kanalizacji. Gdzie tu sens, gdzie logika? Czy ktoś z nas budując np dom najpierw zrobiłby powiedzmy chodnik z kostki, a dopiero za kilka lat pomyślał o podłączeniu mediów? Inne sprawa to wspomniany asfalt. Rusiec zachwycony, bo widać to w wyniku wyborów, a przecież, gdy przyjdzie wreszcie upragniony czas budowy kanalizacji, koparki zryją nasze piękne ulice. Przecież to jest marnotrawienie pieniędzy gminnych, ale jak widać, nikomu z mieszkańców to nie przeszkadza.   więcej
26-11-2018
~Też mi się to nie podoba, ale przynajmniej przestał udawać.:
W tej kwestii maska spadła i dobrze bo wszelkie kwestie dot samorządu (zarówno światopoglądowe, jak i techniczne) powinny być przejrzyste, proste i zrozumiałe. Prawdopodobnie teraz będą opadać kolejne maski, np. dot. zatrudnienia Muchalskiego.
26-11-2018
~Somsiad:
No to się dziadki komuszki znowu rozsiadły na dobre w Nadrdynie. Nie chcę się wierzyć, że te wybory odbyły się bez przekrętów, bo aż takiego ciemnogrodu w gminie pod Warszawą się nie spodziewam
pokaż więcej
 
Copyright © 2010 - 2019 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU