FLASH WYDARZEŃ Z IMPREZ WYJAZDOWYCH

Komentarzy (0)
27-11-2011

III liga koszykówki
Zawodnicy GLKSu w sobotnim, rozgrywanym w Warszawie meczu koszykówki III ligi, mimo dobrego początku i prowadzenia w pierwszej kwarcie 10:0, nie zdołali utrzymać wysokiej przewagi i przegrali z   AZSem UW Warszawa 85:70.

AZS UW Warszawa - GLKS Nadarzyn 85:70

Mazowiecka II liga kadetek(U-16)
Siatkarki GLKS Nadarzyn grające w mazowieckiej II lidze kadetek(U-16), po sobotnim zwycięstwie 3:0 nad Perłą Złotokłos  zajęły I miejsce w grupie A i awansowały do rozgrywek play-off.

Perła Złotokłos – GLKS Nadarzyn 0:3

I liga męska tenisa stołowego
W I lidze męskiej nasi GLKS Nadarzyn zremisował na trudnym terenie z AZS Nysą 5:5
Punkty  dla Nadarzyna  : Michał Bańkosz i Yang Sen po 2  i Zbigniew Grześlak 1

AZS WSP Nysa -  GLKS Wanzl Scania Nadarzyn  5:5

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny  Juniorów
W rozgrywanym w Radomiu  II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym  Juniorów zwycięstwo i awans przypadłY wyłącznie zawodnikom z Nadarzyna. Wśród dziewcząt zwyciężyła  Zuzanna Samsel pokonując w finale Katarzynę Bagrowską z Płocka. Natomiast  wśród  juniorówh  pierwsze miejsce zajął bardzo młody zawodnik GLKSu,  Aleksander Werecki.  Aleksander pokonał zawodników starszych od siebie o  3-4 lata, a w finale pokonał  Marka Badowskiego z Piaseczna.

II Ogólnopolski  Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek
W pierwszym dniu  rozgrywanego w Krakowie II Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików i Młodziczek startowała trójka graczy GLKSu.  Wiktoria Ziemkiewicz  zajęła II miejsce  w swojej grupie eliminacyjnej i pewnie awansowała do finałowej 16-stki. Natomiast Eliza Brzęczęczk i Patryk Bożek musieli zagrać w barażach  o prawo gry w niedzielę w finałowym turnieju. Ta sztuka udała się tylko Elizie , która wygrała obydwie barażowe i uzyskała awans do szesnastki. Patryk Bożek natomiast, po porażce w drugim meczu zakończył zawody na miejscu 17-20. Mimo tej przegranej całej trójce graczy z Nadarzyna udało się awansować do udziału w III OTK.

Mistrzostwa Polski Osób Głuchych i Niedosłyszących
W Rzeszowie, w  rozgrywanych  Mistrzostwach Polski,  Osób Głuchych i Niedosłyszących, zawodnik GLKSu Nadarzyn,  uczeń nadarzyńskiego Gimnazjum klasy I, Adrian Szeliga w kategorii junior (do lat 18-stu) wywalczył  tytuł,  Indywidualnego Mistrza Polski. Dodatkowo Adrian wywalczył także medal srebrny w deblu i złoty w mikście.