29 marca 2024, imieniny obchodzą: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

~x
20:52 26-03-2024
Szkoda, że portal przestał działać.... więcej »
~do Stefana z Nadarzyna
18:42 26-03-2024
Stefan, ale czy dostrzegasz jakąś różnicę pomiędzy obecnym wójtem a... więcej »

Zatrudnimy MECHANIKA w WOLICY

Dane kontaktowe:

Ogłoszeniodawca:
www.tb-tts.pl
Telefon:
785 864 804

TB Truck &Trailer Serwis to autoryzowany Dealer marki DAF – specjalizujemy się w obsłudze posprzedażowej i naprawach powypadkowych wszelkich pojazdów użytkowych, autobusów a także przyczep i naczep.

W swojej ofercie mamy szeroki wybór części i akcesoriów DAF oraz części zamiennych do innych marek. Posiadamy również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Aktualnie do naszego zespołu w WOLICY k/ Nadarzyna poszukujemy:

MECHANIKA POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

OBOWIĄZKI:

  • Diagnostyka usterek układów: mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych i pneumatycznych.
  • Skuteczne i fachowe przeprowadzanie wszelkich napraw i przeglądów pojazdów użytkowych i autobusów.
  • Właściwa i terminowa realizacja zleceń.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów użytkowych.
  • Mile widziane: znajomość systemów diagnostyki komputerowej, prawo jazdy kat. C, C + E.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów elektronicznych pojazdów ciężarowych i umiejętność wykonywania napraw elektrycznych.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na rozwój i wsparcie pracowników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń.
  • Dogodną lokalizację, miejsce parkingowe.
  • Bogaty pakiet benefitów.

Zapraszamy do kontaktu osobistego z Ewą Nowak - Dyrektorem Serwisu (tel. 785 864 804) lub przesłanie CV na adres rekrutacja@tb.eu.

W przesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).