30 maja 2020, imieniny obchodzą: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

~taniej działki?
21:11 29-05-2020
To zaproponuj sprzedawcy żeby ci jeszcze dopłacił za to że kupujesz.... więcej »
~Damian
19:43 29-05-2020
szukam taniej działki w Walendowie... więcej »
~Inny temat - nasze liceum
08:42 29-05-2020
Tak spojrzałam na nabór do naszego liceum i jestem zniesmaczona. Co to za... więcej »

Pracownik biurowo-administracyjny do organizacji kursów i obsługi klienta.

Dane kontaktowe:

Ogłoszeniodawca:
Anna Robotek
Telefon:
E-mail:
praca@twojrobot.pl

Jesteśmy firmą, która buduje erę młodych programistów! Tworzymy, projektujemy i organizujemy kursy z robotyki i programowania robotów dla dzieci w całej Polsce. Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy młodej, dobrze zorganizowanej osoby, która będzie organizowała pod naszym okiem kursy i zajęcia dla dzieci. Twoje zadania: Organizacja kursów robotyki dla dzieci, Obsługa klienta indywidualnego. Obsługa projektów unijnych. Obsługa partnerów z innych miast. Wysyłka materiałów edukacyjnych. Pomoc w realizacji wspólnych projektów. Prace administracyjne i obsługa dokumentacji. Czego oczekujemy: Dobrej organizacja, Samodzielności, Zaradności, Zdolności interpersonalnych Dobrej komunikatywności Samodzielność Znajomości biurowych programów Zaangażowania. Co oferujemy: Umowa zlecenie/Umowa o pracę. Szkolenia. Wynagrodzenie w systemie podstawa + premie. Stabilne zatrudnienie. Elastyczny grafik pracy. Praca na pełny etat lub ¾ etatu. Mile widziane: Prawo jazdy kat. B. Status studenta. Doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Pruszków na adres: praca(at)twojrobot.pl

Copyright © 2010 - 2020 Nadarzyn.tv
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. DALSZE ROZPOWSZECHNIANIE ARTYKUŁÓW, ZDJĘĆ, FILMÓW, TYLKO NA PODSTAWIE PISEMNEJ ZGODY WŁAŚCICIELA PORTALU